معیار، معیاری برای سرمایه گذاری های شما

پیام مدیر عامل

پیام مدیر عامل

شرکت مشاور سرمایه گذاری معیاردر سال 1390 ، در حالی تاسیس گردید، که همواره یکی از دغدغه های ما، افزایش سطح کیفی مشاوره در زمینه سرمایه گذاری بود . موسسین معیار، پس از 12 سال سابقه درخشان در زمینه تحلیل اقتصادی و قبل از هر نوع نگرش تجاری، به دنبال فراهم نمودن زمینه های مشاوره، بر مبنای تجزیه و تحلیل علمی و حقایق اقتصادی می باشند . در راستای دستیابی به این مهم، “معیار” موفق گردیده در سال های فعالیت خود، علاوه بر کمک به ارتقاء سطح علمی بازارهای مالی کشور، به پرورش تعداد زیادی از نیروهای جوان و مستعد بپردازد .

 علی رغم برخی مشکلات و ابهامات در بازارهای مالی کشور، ما در”معیار”، هرگزکیفیت را فدای منفعت نخواهیم کرد و همواره رعایت اصول اخلاقی سرلوحه فعالیت های ما می باشد . شعار کلیدی شرکت “عرضه مستقل و حرفه ای” خدمات است. با عنایت به اهداف طراحی شده، استقلال حرفه ای، سرعت، جلب اعتماد، تنوع خدمات مجاز و قابل اتکا مهمترین عوامل راهبردی شرکت می باشند.

 امروز و در پی تلاش های بی وقفه تک تک اعضای معیار، با افتخار اعلام می نمایم، خدمات مشاوره ای ارائه شده از طریق سایت تحلیلی معیار، در اختیار مشتریانی حقوقی و حقیقی پر شماری در بازار سهام قرار می گیرد . مشتریانی، که هریک از برجسته ترین شرکت های ایرانی در سطح بین الملل ، در صنایع پتروشیمی، فلزات اساسی، خودرو سازی و ….. می باشند .

 ما همواره در پی دستیابی به بالاترین جایگاه صنعت بوده ایم و این حسن اعتماد مشتریان، باعث دلگرمی و افزایش تلاش مجموعه، در افزایش سطح کیفی خدمات ارائه شده می باشد .

 

با تشکر

وداد حسینی